PERON PERDE SİSTEMLERİ ve DEK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Ofis Projeleri

Ofis kullanımına en uygun perde çeşitleri Stor perde, Dikey perde ve Jaluzi perde sistemleri olarak görünmekterdir. Gerek manuel gerekse motorlu olarak üretilen otomasyon sistemlerine entegre edilebilen, farklı ölçülerle sonsuz bir yelpaze sunduğumuz Ekotex ve Greengard sertifikalı ürünler ISO9001 standartlarında üretilmektedir.

Stor perde sistemlerinde manuel kullanımda 5000mm ye varan en genişliğimiz, motorlu sistemlerde 6500mm ye varan en genişliği sunulmaktadır.

Stor perde ve dikey perde sistemlerinde sunduğumuz farklı geçirgenlik değerlerine ve farklı dokulara sahip özel screen kumaşlarımız ile ofislerineze değer katmayı, toplantı ve konferans salonlarınızda ise projeksiyon perdeleri, blackout kumaşlar ile üretilen stor ve dikey perdeler ile gerekli şartların yakalanması ve sağlanması adına kullanıcının talepleri hedeflenmektediTek kattan başlayarak, çok katlı binalardaki opsiyonel ve operasyonel çözümlerimiz ile hizmetlerimize yüzlerce model ve dekorasyonunuza uygun renk seçenekleri ile devam etmekteyiz.